Filia w Hrubieszowie

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

October 2018
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Obecnie naszą stronę odwiedza:

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

I etap regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz...?” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych odbył się 9 maja 2018 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu i filiach w Biłgoraju, Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim. W konkursie wzięło udział 139 uczniów z 40 szkół podstawowych z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego.

W powiecie biłgorajskim do konkursu przystąpiło 59 uczniów z 16 szkół podstawowych, w powiecie hrubieszowskim - 48 uczniów z 13 szkół podstawowych, w powiecie tomaszowskim - 37 uczniów z 10 szkół podstawowych, w powiecie zamojskim - 63 uczniów z 14 szkół podstawowych. 

Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test, podczas którego mogli wykazać się znajomością wybranych utworów takich pisarzy jak: H. Ch. Andersen, J. Brzechwa, A. i Cz. Centkiewicz,
R. Pisarski, J. Porazińska, J. Tuwim, D. Wawiłow oraz legend w wyborze B. Tylickiej.
Z testu uczniowie mogli uzyskać maksymalnie 45 punktów.

image001

image002

image003

image004

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 60 uczniów, którzy uzyskali od 40 do 45 pkt:

Imię i nazwisko

Liczba punktów

Nazwa szkoły

Julia Momot

45

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu

Oskar Różański

45

Szkoła Podstawowa w Turobinie

Weronika Dziura

45

Zespół Szkół w Majdanie Starym

Weronika Wach

45

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu

Amelia Mazurek

44

Zespół Szkół w Majdanie Starym

Michał Habza

44

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu

Izabela Bucior

44

Publiczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie

Wiktoria Deryło

44

Publiczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie

Jakub Zdunek

44

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu

Mateusz Bździuch

44

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Marcin Kowalczuk

44

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Marta Malicka

44

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Zuzanna Lichota

44

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Justyna Jędruszczak

44

Szkoła Podstawowa w Lipsku

Natalia Piędzio

44

Szkoła Podstawowa w Ulhówku

Jagoda Darłowska

44

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Jakub Kurzępa

44

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Bruno Szumilak

44

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Oliwia Kisielewicz

44

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

Kacper Łukasiewicz

44

Szkoła Podstawowa w Nieledwi

Wiktoria Kochaniec

43

Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

Mikołaj Róg

43

Zespół Szkół Samorządowych w Tereszpolu -Zaorendzie

Karol Bielak

43

Miejski Zespół Szkół w Biłgoraju

Julia Balicka

43

Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

Maciej Muda

43

Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

Rafał Grzyb

43

Szkoła Podstawowa w Olchowcu

Oliwia Dudzińska

43

Szkoła Podstawowa w Tyszowcach

Barbara Podoba

43

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Aleksandra Radomska

43

Szkoła Podstawowa w Tyszowcach

Anna Litwin

43

Szkoła Podstawowa w Suścu

Zuzanna Kopeć

43

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Bartosz Korol

43

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie

Aleksandra Adamowicz

42

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Lena Kozorys

42

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Filip Bryk

42

Szkoła Podstawowa w Zawadzie

Julia Grochowicz

42

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Andżelika Smoter

42

Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

Stefania Suchecka

42

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

Michał Grzeszczuk

42

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

Kinga Cisek

41

Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

Bartłomiej Stawarski

41

Szkoła Podstawowa w Pniówku

Magdalena Gleń

41

Szkoła Podstawowa w Kaczórkach

Paulina Łapa

41

Szkoła Podstawowa w Lipsku

Agnieszka Bukała

41

Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

Maja Furlepa

41

Zespół Szkół Samorządowych w Tereszpolu -Zaorendzie

Emilia Grabias

41

Szkoła Podstawowa w Korczowie

Martyna Maciocha

41

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Błażej Ziobrowski

41

Szkoła Podstawowa w Przeorsku

Przemysław Harbuz

41

Szkoła Podstawowa w Przeorsku

Hanna Bartosz

41

Szkoła Podstawowa w Ulhówku

Aleksy Grabek

41

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

Nikola Maryńczak

41

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Hanna Kudyk

40

Szkoła Podstawowa w Lipsku

Adrian Dybziński

40

Szkoła Podstawowa w Sitnie

Julia Bańka

40

Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

Wiktoria Wołoszyn

40

Szkoła Podstawowa w Zamchu

Wiktoria Borowiec

40

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Aleksandra Borowiec

40

Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

Maciej Pomagiel

40

Szkoła Podstawowa w Olchowcu

Kinga Łuszczak

40

Szkoła Podstawowa w Ulhówku

 

Drugi etap konkursu odbędzie się 29 maja 2018 r. o godzinie 10.00

w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu, ul. Sienkiewicza 5.

Serdecznie zapraszamy!

 

FB